Kushtrimi e do ‘çmendurisht’ Leartën, ja si e përqafon
showbiz
Kushtrimi e do ‘çmendurisht’ Leartën, ja si e përqafon

Kushtrimi e do ‘çmendurisht’ Leartën, ja si e përqafon

Çifti po duken shumë të lumtur.

Prej shumë kohësh shumë të përfolur Learta Jakupi e Kushtrim Salihi, çifti që u bënë të njohur falë famës e impaktit që ka në publik, Shyhrete Behluli.

Kushtrimi, është i biri i këngëtares Shyhrete Behluli, i cili deri para fejese, ishte në hije dhe nuk u përfol ndonjëherë.

Çifti, nuk shihen shpesh nën shoqërinë e njëri tjetrit dhe Learta është padyshim shumë më e ekspozuar dhe më e përfolur në media, shkruan “Kosovarja”. Kushtrimi, në foton e fundit shihet duke i dhënë një përqafim të ngrohtë të shoqes, Leartes.

 

© ZHURNAL 13.05.2019, 09:23 | L.E. | 6,459 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.al, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."