Nuk do ta besoni në ҫfarë gjendje ka përfunduar vajza e Sasës
showbiz
Nuk do ta besoni në ҫfarë gjendje ka përfunduar vajza e Sasës

Nuk do ta besoni në ҫfarë gjendje ka përfunduar vajza e Sasës

Kaona Sylejmani tashmë është shumë e njohur për publikun.

Ajo është vajza e aktorës së njohur kosovare, Adriana Matoshit, shkruan ORAinfo.Prindërit e Kaonës janë të ndarë dhe po vazhdojnë jetën secili në formën e vet.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Kaona ka publikuar një foto në të cilën duket paksa e lodhur.

© ZHURNAL 14.05.2019, 09:06 | L.E. | 250 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.al, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."