Bleona Qereti feston ditëlindjen, kaq vite mbushi ajo
showbiz
Bleona Qereti feston ditëlindjen, kaq vite mbushi ajo

Bleona Qereti feston ditëlindjen, kaq vite mbushi ajo

Sot është një ditë e veçantë për Belona Qeretin, këngëtarja, e cila prej vitesh jeton dhe punon në Amerikë sot feston ditëlinjen.

Sipas biografisë së publikuar në internet, Bleona ka lindur më 14 maj të vitit 1979, pra ajo sot feston 40-vjetorin e lindjes.

Edhe përkundër moshës që ka, Leonora me pamjen dhe stilin duket si të ishte në të 20-ta.

Ajo karrierën e ka filluar qysh në moshën e re, fillimisht duke marrë pjesë në festivale për fëmijë, ndërsa gjerë tani ka një karrierë të bujshme muzikore.

© ZHURNAL 14.05.2019, 09:07 | L.E. | 1,495 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.al, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."