Përleshje fizike mes reperëve kosovarë (Video)
showbiz
Përleshje fizike mes reperëve kosovarë (Video)

Përleshje fizike mes reperëve kosovarë (Video)

Dje reperi nga Gjilani Duda, publikoi një video që i kundërpërgjigjet Feros dhe i thotë se nuk merret me të.

Ndërsa para pak minutash ai publikon një video ku rrahet me  K-Albo në Gjilan.

Këta që prej vitesh janë repera rival ndërsa sonte duket se eskaluan, shkruan Insajderi.

Në një video të publikuar në rrjetin social Facebook, në mbishkrimin e videos thuhet se reperi Duda poshtëron reperin K-Albo, pamjet e përleshjes publikohen teksa përleshen me disa pjesëtarë të grupit.

Po sjellim më poshtë videon.

© ZHURNAL 14.05.2019, 09:09 | L.E. | 1,505 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.al, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."