Fluturim më i lehtë për udhëtarët edhe nga Shkupi
ekonomi
Fluturim më i lehtë për udhëtarët edhe nga Shkupi

Fluturim më i lehtë për udhëtarët edhe nga Shkupi

Shkup, 2 maj - zhurnal.mk -Kompania ajrore Air Serbia ka prezantuar  “online checking”  (verifikim online) për Shkupin dhe për 29 qytete në rajon. Ky opsion është prezantuar për Podgoricën, Sarajevën, Tivatin, Tiranën dhe një numër qytetesh nga ish-Jugosllavia.

Verifikimi online, sipas kompanisë, do ta bëjë më të lehtë për udhëtarët që deri më tani kanë ardhur në aeroport të aplikojnë të paktën një orë përpara fluturimit për të siguruar vendin e tyre në aeroplan.

Ky opsion do të jetë i disponueshëm në 36 orët e fundit  dhe më së voni një orë përpara fluturimit.

 

© ZHURNAL 02.05.2019, 10:20 | D.K. | 11,335 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.al, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."