Rregullohet pjesa përparme e modelit Camaro që lansohet gjatë vitit që vjen (Foto)
auto
Rregullohet pjesa përparme e modelit Camaro që lansohet gjatë vitit që vjen (Foto)

Rregullohet pjesa përparme e modelit Camaro që lansohet gjatë vitit që vjen (Foto)

Kritikave iu është dhënë fund, pas rregullimit të pjesës së përparme që konsiderohej si e shëmtuar.

Kur është prezantuar Chevrolet Camaro SS, askujt nuk i ka pëlqer pjesë e përparme, që përfshinte një grill shumë të errësuar, transmeton Telegrafi.

Meqenëse kompani i merr shumë seriozisht ankesat e klientëve dhe njohësve të automobilizmit, ka bërë ndryshime në modelin e ri.

Ndryshimet nënkuptojnë se modelit actual, i ëshë larguar grilli i errët dhe vitin që vjen, do ta shohim me një tjetër më të hapur dhe pa shumë pjesë metalike.

“Klientët flasin dhe ne i dëgjojmë, ndërsa veprojmë duke u bazuar në kërkesat e tyre” ka thënë mes tjerash Steve Majors, drejtor në Chervrolet.

Sipas tij, ndryshimet në Chevrolet Camaro janë konsideruar positive dhe mbeten vetëm edhe disa elemente për ta kompletuar modelin. 

© ZHURNAL 04.05.2019, 09:17 | L.E. | 824 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.al, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."