Austrian Palace vjen me menytë më të begatshme dhe të veçanta për Ramazan
kulture
Austrian Palace vjen me menytë më të begatshme dhe të veçanta për Ramazan

Austrian Palace vjen me menytë më të begatshme dhe të veçanta për Ramazan

Shkup, 6 maj - Ashtu sikur për çdo festë e çdo sezonë, Restoranti Austrian Palace është përgatitur edhe për muajin e shenjtë të Ramazanit.

Austrian Palace, restorant ky me një kuzhinë të begatë dhe të pasur, e që ju ofron zgjidhjet dhe ushqimet më të mira në qytet. Kush e ka vizituar më herët e di se çfarë kuzhine ka ky restorant. Ekipi i pandalshëm i kuzhinës së Austrian Palace, ashtu sikur viteve të kaluara, edhe këtë vit, do t'ju ofrojë iftar të pasur e të shijshëm. Për shërbimin as që bëhet fjalë, punonjësit janë të pandalshëm dhe të respektueshëm.

Austrian Palace tanimë i ka gati edhe menytë me ushqimet më të veçanta.

Ushqimi kryesor në menynë e parë përbëhet nga: Muskuj viçi, Qofte e Perime të Fërguara.

Në menynë e dytë, ushqimi kryesor përbëhet nga: Biftek, Stek pule, Pleskavicë sharri, Razhiq e Perime të Fërguara.

Kjo nuk është e gjitha. Të dyja menytë përmbajnë dhe hurma, speca në kajmak, pogaçe, pite, sallatë shope dhe të përzier, paçë, pemë, desert, si dhe pije pa kufi.

Shpejtoni dhe rezervoni iftaret tuaja me miq dhe familje, dhe kaloni një iftar të paharruar.

Për rezervime, kontaktoni në numrin: 075/253-253     /Zhurnal.mk

© ZHURNAL 06.05.2019, 14:33 | Z.H. | 16,060 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.al, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."