Ku i "zhdukën" 4 milion denarë ish-kreu i komunës së Likovës, Sadulla Duraku, dhe ish-ministrja, Elizabeta Kamçevska nga projekti për ndërtimin e shtëpisë në fshatin Mateç?
inside
Ku i "zhdukën" 4 milion denarë ish-kreu i komunës së Likovës, Sadulla Duraku, dhe ish-ministrja, Elizabeta Kamçevska nga projekti për ndërtimin e shtëpisë në fshatin Mateç?

Ku i "zhdukën" 4 milion denarë ish-kreu i komunës së Likovës, Sadulla Duraku, dhe ish-ministrja, Elizabeta Kamçevska nga projekti për ndërtimin e shtëpisë në fshatin Mateç?

 

© ZHURNAL 03.05.2018, 19:58 | B.M.
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."