SHOWBIZ
NËNA SHITI KASETËN SEKSI TË KIMIT

Kris Jenner është në krizë me vajzën e saj Kim Kardashian pasi që thuhet se ajo e ka shitur kasetën e saj, ku ajo shihet duke bërë marrëdhënie seksuale me një person tjetër.

Pasanikja është madje në konfliktit me krejt familjen Kardashian pasi që kështu ka vënë në shitje intimitetin e vajzës së saj.

“Kris është krejtësisht e involvuar në shitjen e kasetës së Kimit. Video ende ekziston dhe Kris do japë përgjegjësi për këtë”, tha një burim.
NËNA SHITI KASETËN SEKSI TË KIMIT
|
(3392 her i lexuar)
publikuar m 9.8.2012 n 12:04 nga M.H.
Showbiz
 
LATEST SHOWBIZ VIDEO
M t lexuara
Kjo është vajza bukuroshe e Naim Tërnaves (Foto)
Shkëndije Mujaj kalon kufirin, poston "selfie" duke hequr të brendshmet
Rita Ora në të zezë, e pa sutjene [foto]
Çfarë moshe kishin yjet kur e humbën virgjërinë?
Balotelli, 3 orë seks me modelen dhe e lë në mes të rrugës (Foto)
Vedat Bajrami: Një vajzë dëshironte të vdiste nga gzimi - Dhe Gzimi e shkeli me traktorr
Serial i ri komik në RTK (Video + Foto)
Kështu ishte Arta Arifi para se të mbulohej (FOTO)
Adelina Ismaili: RTK strehë e lavireve të SHIK'ut
Nuk është e lehtë të jesh Blerim Destani
 
P U B L I C I T E T
T gjitha t drejtat e prmbajtjes n kt portal jan t rezervuara.
Ndalohet ribotimi i prmbajtjes (lajmeve dhe t gjitha shkrimeve t tjera) pa lejen me shkrim t portalit Zhurnal .
do prdorues publik i prmbajtjes son pa autorizimin e posam nga Zhurnal rrezikon t ballafaqohet me ligjin.
   ZHURNAL