SHOWBIZ
NËNA SHITI KASETËN SEKSI TË KIMIT

Kris Jenner është në krizë me vajzën e saj Kim Kardashian pasi që thuhet se ajo e ka shitur kasetën e saj, ku ajo shihet duke bërë marrëdhënie seksuale me një person tjetër.

Pasanikja është madje në konfliktit me krejt familjen Kardashian pasi që kështu ka vënë në shitje intimitetin e vajzës së saj.

“Kris është krejtësisht e involvuar në shitjen e kasetës së Kimit. Video ende ekziston dhe Kris do japë përgjegjësi për këtë”, tha një burim.
NËNA SHITI KASETËN SEKSI TË KIMIT
|
(3376 her i lexuar)
publikuar m 9.8.2012 n 12:04 nga M.H.
Showbiz
 
LATEST SHOWBIZ VIDEO
M t lexuara
“Pa politikë me Ermira Mehmetin”
Provokohet Gold Ag, thyen gotën në “Përrallë me Tupan "- Video
Fjolla: Bushtër, mos ma prish atmosferën
Selami Kolonja: Kërkoni falje për Zdravko Çoliqin
Bleona shumë e 'nxehtë', performon në “White Party Gay” (Foto)
Remzija ndërron Nexhatin për Lumnijen
Vedat Bajrami reagon ndaj Zdravko Çoliq
Kë e do Adelina Tahiri?
Sinan Hoxha ‘’lidhet’’ me Sergion
Me të brendshme në Instagram
 
P U B L I C I T E T
T gjitha t drejtat e prmbajtjes n kt portal jan t rezervuara.
Ndalohet ribotimi i prmbajtjes (lajmeve dhe t gjitha shkrimeve t tjera) pa lejen me shkrim t portalit Zhurnal .
do prdorues publik i prmbajtjes son pa autorizimin e posam nga Zhurnal rrezikon t ballafaqohet me ligjin.
   ZHURNAL