SHOWBIZ
Nora Istrefi, Skivi e Mimoza Shkodra bashkë...

I takojnë zhanreve të ndryshme, por kjo si duket po bën fuqinë. Këngëtarja e njohur Nora Istrefi, repartisti Skivi dhe këngëtarja Mimoza Shkodra ia janë përveshur punës që në treg të vijën me një bashkëpunim i cili duket se do të jetë shumë interesant.

Ndërkaq në Twitter artistët kanë bërë me dije se kënga tashmë ka përfunduar dhe se puna e tyre tashmë është e fokusuar në videoklipin e këngës. “Kënga ka përfunduar, është duke u realizuar klipi. Skivi ft. Nora istrefi ft. Mimoza Shkodra”, ishte mbishkrimi që kanë lënë këngëtarët nëpër faqet e tyre zyrtare.

Nora Istrefi, Skivi e Mimoza Shkodra bashkë...
|
(1095 her i lexuar)
publikuar m 11.1.2014 n 12:30 nga X.J.
Showbiz
 
LATEST SHOWBIZ VIDEO
M t lexuara
Zana Krasniqit pozon me gjoksin jashtë (Foto)
"Anaconda", 58 milionë klikime për 5 ditë
Rita Ora, 56.000 dollarë vetëm për thonjtë
Albana Osmani deformohet në fytyrë nga operacionet plastike
Shikoni jetën e BOSIT nga DUBAI/ Jetë si në përralla
Lazim Destani mbush 60 vjet, Blerimi: Mos ishe Ti, sdo ishim ne (FOTO)
Çfarë bën Bleona mes gjithë këtyre meshkujve?
Edhe Tuna kujdeset për Cozin
Tuna dhe Cozman provokojnë me lëvizje të nxehta
Obama në pushime, mediet e "kryqëzojnë"
 
P U B L I C I T E T
T gjitha t drejtat e prmbajtjes n kt portal jan t rezervuara.
Ndalohet ribotimi i prmbajtjes (lajmeve dhe t gjitha shkrimeve t tjera) pa lejen me shkrim t portalit Zhurnal .
do prdorues publik i prmbajtjes son pa autorizimin e posam nga Zhurnal rrezikon t ballafaqohet me ligjin.
   ZHURNAL