SHOWBIZ
Nora Istrefi, Skivi e Mimoza Shkodra bashkë...

I takojnë zhanreve të ndryshme, por kjo si duket po bën fuqinë. Këngëtarja e njohur Nora Istrefi, repartisti Skivi dhe këngëtarja Mimoza Shkodra ia janë përveshur punës që në treg të vijën me një bashkëpunim i cili duket se do të jetë shumë interesant.

Ndërkaq në Twitter artistët kanë bërë me dije se kënga tashmë ka përfunduar dhe se puna e tyre tashmë është e fokusuar në videoklipin e këngës. “Kënga ka përfunduar, është duke u realizuar klipi. Skivi ft. Nora istrefi ft. Mimoza Shkodra”, ishte mbishkrimi që kanë lënë këngëtarët nëpër faqet e tyre zyrtare.

Nora Istrefi, Skivi e Mimoza Shkodra bashkë...
|
(1176 her i lexuar)
publikuar m 11.1.2014 n 12:30 nga X.J.
Showbiz
 
LATEST SHOWBIZ VIDEO
M t lexuara
Kjo është vajza bukuroshe e Naim Tërnaves (Foto)
Shkëndije Mujaj kalon kufirin, poston "selfie" duke hequr të brendshmet
Rita Ora në të zezë, e pa sutjene [foto]
Çfarë moshe kishin yjet kur e humbën virgjërinë?
Balotelli, 3 orë seks me modelen dhe e lë në mes të rrugës (Foto)
Era Istrefi topless....
Një tjetër sex tape për Kim Karadashian. Kësaj radhe me ...(Foto)
Vedat Bajrami: Një vajzë dëshironte të vdiste nga gzimi - Dhe Gzimi e shkeli me traktorr
Kështu ishte Arta Arifi para se të mbulohej (FOTO)
Adelina Ismaili: RTK strehë e lavireve të SHIK'ut
 
P U B L I C I T E T
T gjitha t drejtat e prmbajtjes n kt portal jan t rezervuara.
Ndalohet ribotimi i prmbajtjes (lajmeve dhe t gjitha shkrimeve t tjera) pa lejen me shkrim t portalit Zhurnal .
do prdorues publik i prmbajtjes son pa autorizimin e posam nga Zhurnal rrezikon t ballafaqohet me ligjin.
   ZHURNAL