Last update: 23:45BallinaMarketinguImpressumKontaktZhurnal MobileFacebookRSS
Platforma MaqedoniaPlatforma KosovėPlatforma Shqipėri
18.04.2014   -   16:16
VIDEO: BDI, 30 projekte pėr Kumanovėn e Likovėn
18.04.2014   -   16:04
VIDEO: BDI i pėrgjigjet Thaēit: S’jemi pėr bela dhe vėllavrasje
18.04.2014   -   14:45
VIDEO: Incizimet, para tė zeza dhe lufta pėr vota
Champions league
 Champions league
Real-Bayern, Atletico-Chelsea11.04.2014 | 13:59postuar nga A.S.
Championsi i “mallkuar” pėr Ibrahimoviē09.04.2014 | 15:36postuar nga A.S.
Chelsea eliminoi ‘sheikėt’ e Parisit08.04.2014 | 23:44postuar nga A.S.
Guardiola: Unitedi do tė luajė me kundėrsulme08.04.2014 | 16:40postuar nga A.S.
Reali e PSG mė afėr gjysmėfinales03.04.2014 | 00:11postuar nga A.S.
Xavi: Barcelona ishte superiore ndaj Realit24.03.2014 | 14:07postuar nga A.S.
Ancelotti: Messi na ndėshkoi24.03.2014 | 14:06postuar nga A.S.
Ronaldo akuzon Mallencon pėr “komplot”24.03.2014 | 10:59postuar nga A.S.
Curri largohet nėse klubi i tij luan nė Rusi20.03.2014 | 13:15postuar nga A.S.
Moyes: Mund tė triumfojmė nė Champions20.03.2014 | 12:14postuar nga A.S.
Lewa: Dortmund larg formės sė mirė20.03.2014 | 11:17postuar nga A.S.
Djordjeviē firmos 4 vjet me Lazion20.03.2014 | 11:13postuar nga A.S.
Klopp: Dortmundi sėrish mes mė tė mirėve20.03.2014 | 11:13postuar nga A.S.
United dhe Borussia nė ēerekfinale20.03.2014 | 00:01postuar nga A.S.
E pritur, Chelsea dhe Reali nė ēerekfinale19.03.2014 | 00:15postuar nga A.S.
City ende shpreson pėr njė vend nė ēerekfinale12.03.2014 | 16:54postuar nga A.S.
Ancelotti: Bayerni ekipi mė i fortė nė Evropė12.03.2014 | 16:53postuar nga A.S.
Bayerni dhe Atletico nė ēerekfinale12.03.2014 | 00:25postuar nga A.S.
Mourinho: Champions League e vėrtetė fillon tani11.03.2014 | 15:14postuar nga A.S.
Bayerni perfekt, portieri ėshtė i panevojshėm11.03.2014 | 15:14postuar nga A.S.
Galliani ėndėrron fitoren kundėr Atleticos10.03.2014 | 13:46postuar nga A.S.
Simeone: Pres Milanin mė tė mirė nė fushė10.03.2014 | 13:45postuar nga A.S.
Ancelotti: Ishim tė pėrkryer27.02.2014 | 13:51postuar nga A.S.
Mourinho: Barazimi, rezultat i drejtė27.02.2014 | 13:50postuar nga A.S.
Ancelotti: Ndeshja ndaj Schalkes, perfekte27.02.2014 | 10:09postuar nga A.S.
Olympiakosi e befasoi Manchester Unitedin26.02.2014 | 00:15postuar nga A.S.
Guardiola e Wenger pėrplasen pėr kartonin e kuq20.02.2014 | 10:13postuar nga A.S.
Simeone: Kujdes nga Milani, ka histori19.02.2014 | 10:11postuar nga A.S.
Martino i kėnaqur. Pellegrini akuzon arbitrin19.02.2014 | 10:09postuar nga A.S.
Bayern e Real favoritė trofeun e Ch. League18.02.2014 | 14:29postuar nga A.S.
Neymar: Kemi pėrvojė mė tė madhe dhe City18.02.2014 | 10:39postuar nga A.S.
total: 10 faqe
First  <=   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16   =>  Last
Opinion
Mendja nuk operohet, ilaē pėr frikėn nuk ka

Nuk e dinė edhe ata pse kėshtu menduan, a thua pse nuk e patėn mendjen e vetė apo patėn frikė . Nėse nuk je me veten, atėherė veten tėnde ta marrin tjerėt dhe ta ēojnė ...
Babadimri dhe Hashim Thaēi!

Mendohet se miti mbi Babadimrin modern filloi pikėrisht mė 23 dhjetor 1822 kur profesori i varfėr amerikan Clement Clarke Moore, para Kėrshėndellave e kishte shkruar dhe ua ishte recituar fėmijėve tė ...
 
Tė gjitha tė drejtat e pėrmbajtjes nė kėtė portal janė tė rezervuara.
Ndalohet ribotimi i pėrmbajtjes (lajmeve dhe tė gjitha shkrimeve tė tjera) pa lejen me shkrim tė portalit « Zhurnal ».
Ēdo pėrdorues publik i pėrmbajtjes sonė pa autorizimin e posaēėm nga « Zhurnal » rrezikon tė ballafaqohet me ligjin.

   ZHURNAL