Last update: 15:12BallinaMarketinguImpressumKontaktZhurnal MobileFacebookRSS
Platforma MaqedoniaPlatforma KosovėPlatforma Shqipėri
20.04.2014   -   14:46
VIDEO: BDI, 26 projekte qė prekin komunėn e Haraēinės
20.04.2014   -   12:42
VIDEO: Zaev: Afera e Gruevskit, do shkėpusim nga ushtria e VMRO-DPMNE-sė
20.04.2014   -   12:28
VIDEO: Fushata zgjedhore, BDI nė Haraēinė, PDSH nė Zhelinė, RDK nė Likovė
Lajme nga Maqedonia
 Lajme nga Maqedonia
BDI, 26 projekte qė prekin komunėn e Haraēinės20.04.2014 | 14:46postuar nga F.B.
“Talentium”, njė trajnim me drejtorin e Albafon20.04.2014 | 14:06postuar nga F.B.
BDI nė Reēicė, nė numrin 4 rrethojmė fitoren20.04.2014 | 13:52postuar nga F.B.
Besimtarėt ortodoks i festojnė Pashkėt20.04.2014 | 12:05postuar nga M.M.
Moti me vranėsira mesatare dhe me diell20.04.2014 | 11:54postuar nga M.M.
Vazhdon fushata zgjedhore19.04.2014 | 11:24postuar nga R.Z.
Mė 27 prill do tė ngjyroset gishti i majtė!19.04.2014 | 11:11postuar nga R.Z.
Ahmeti: Do t’i heqim kufijtė mes shqiptarėve18.04.2014 | 23:45postuar nga R.Z.
Politikanėt e pėrdorin fenė pėr zgjedhje18.04.2014 | 17:29postuar nga F.B.
Incidenti nė Radishan, studentėt ngritėn zėrin18.04.2014 | 16:39postuar nga F.B.
Bejta: Misioni Ali Ahmetit ėshtė i drejtė18.04.2014 | 16:24postuar nga F.B.
BDI, 30 projekte pėr Kumanovėn e Likovėn18.04.2014 | 16:16postuar nga F.B.
Pashkėt, VMRO-DPMNE sot e nesėr pa tubime18.04.2014 | 15:29postuar nga F.B.
PLD: Zvėrlevski tė mos fshihet pas Gruevskit18.04.2014 | 15:25postuar nga F.B.
Jankullovska: Gazifikimi mbetet qėllim i partisė18.04.2014 | 15:01postuar nga F.B.
Incizimet, para tė zeza dhe lufta pėr vota18.04.2014 | 14:45postuar nga F.B.
Pendarovski: Pres dy herė vota mė shumė18.04.2014 | 14:28postuar nga F.B.
Sela: Merko dėmtoi buxhetin e komunės18.04.2014 | 14:23postuar nga F.B.
RDK shpalosi platformėn ekonomike para OEMVP-sė18.04.2014 | 14:13postuar nga F.B.
Ahmeti uron pėr ditėn e Pashkėve18.04.2014 | 14:05postuar nga F.B.
total: 575 faqe
First  <=   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16   =>  Last
Opinion
REVOLUCIONI I VONUAR I MENDUH THAĒIT

Revolucionistėt, ju kundėrvihen gjithēkaje qė ka tė bėjė me njė sistem tė caktuar dhe nuk kėrkojnė ndihmė nga pushteti pėr tė ardhur nė pushtet, ato e pėrmbysin pushtetin dhe jetėsojnė idealet e tyre ...
S’ka Maqedoni stabile kundėr vullnetit tė shqiptarėve

Synimi i Gruevskit pėr tė pėrfshirė nė qeveri qoftė edhe partinė politike shqiptare humbėse, ėshtė akt kundėrshqiptar. Njė synim i tillė ka pėr qėllim tė thellojė akoma mė shumė pėrēarjet brendashqipt...
 
Tė gjitha tė drejtat e pėrmbajtjes nė kėtė portal janė tė rezervuara.
Ndalohet ribotimi i pėrmbajtjes (lajmeve dhe tė gjitha shkrimeve tė tjera) pa lejen me shkrim tė portalit « Zhurnal ».
Ēdo pėrdorues publik i pėrmbajtjes sonė pa autorizimin e posaēėm nga « Zhurnal » rrezikon tė ballafaqohet me ligjin.

   ZHURNAL