"Burgu i Grave", rrëfime dhe pamje rënqethëse, pendohen për veprat e bëra
tvemisione
"Burgu i Grave", rrëfime dhe pamje rënqethëse, pendohen për veprat e bëra

"Burgu i Grave", rrëfime dhe pamje rënqethëse, pendohen për veprat e bëra

 

© ZHURNAL 17.05.2018, 18:35 | B.M.
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."