Hyrja e Thaçit dhe Gashit në qeveri, analistët: Zaevi arriti të ulë pazarin e partive
tvemisione
Hyrja e Thaçit dhe Gashit në qeveri, analistët: Zaevi arriti të ulë pazarin e partive

Hyrja e Thaçit dhe Gashit në qeveri, analistët: Zaevi arriti të ulë pazarin e partive

 

© ZHURNAL 17.05.2018, 18:02 | B.M.
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."