" Editorial " Zaev dhe Mickoski tentojnë të sigurojnë më shumë se 80 vota për PSP-në pa ASH-në dhe Besën ?!
zhurnaltv
" Editorial " Zaev dhe Mickoski tentojnë të sigurojnë më shumë se 80 vota për PSP-në pa ASH-në dhe Besën ?!

" Editorial " Zaev dhe Mickoski tentojnë të sigurojnë më shumë se 80 vota për PSP-në pa ASH-në dhe Besën ?!

 

© ZHURNAL 12.03.2019, 16:36 | Zh.TV
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."