Editorial Zaev dhe Rama duke pritur vendimet e Macron që nuk ndërlidhen me reformat në Shkup dhe Tiranë
zhurnaltv
Editorial Zaev dhe Rama duke pritur vendimet e Macron që nuk ndërlidhen me reformat në Shkup dhe Tiranë

Editorial Zaev dhe Rama duke pritur vendimet e Macron që nuk ndërlidhen me reformat në Shkup dhe Tiranë

 

© ZHURNAL 20.03.2019, 16:39 | Zh.TV
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."