Kushdo që humbë, Siljanovska dhe Reka do i`u kthehen studentëve, Pendarovski tërhiqet nga politika
zhurnaltv
Kushdo që humbë, Siljanovska dhe Reka do i`u kthehen studentëve, Pendarovski tërhiqet nga politika

Kushdo që humbë, Siljanovska dhe Reka do i`u kthehen studentëve, Pendarovski tërhiqet nga politika

 

© ZHURNAL 18.04.2019, 13:12 | Zh.TV
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."