Nëse Reka bie nga gara, a do të dorëhiqen Sela dhe Kasami pas këtij dështimi?!
zhurnaltv
Nëse Reka bie nga gara, a do të dorëhiqen Sela dhe Kasami pas këtij dështimi?!

Nëse Reka bie nga gara, a do të dorëhiqen Sela dhe Kasami pas këtij dështimi?!

 

© ZHURNAL 19.04.2019, 11:59 | Zh.TV
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."