Ohri dhe Novo Sella zgjodhën kandidatët e LSDM-së, ndërsa për President mbështetën Siljanovskën
zhurnaltv
Ohri dhe Novo Sella zgjodhën kandidatët e LSDM-së, ndërsa për President mbështetën Siljanovskën

Ohri dhe Novo Sella zgjodhën kandidatët e LSDM-së, ndërsa për President mbështetën Siljanovskën

 

© ZHURNAL 06.05.2019, 12:07 | Zh.TV
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."